Blog

Astell&Kern SR25 - świetny maluch

Astell&Kern SR25 - świetny maluch

1 Astell&Kern SR25 – wstęp

Firma A&K jest młoda ale dobrze znana w świecie jako producent najwyższej klasy przenośnych urządzeń do słuchania muzyki Hi-Res zwanych DAP. Produkty są łatwe do rozpoznania dzięki charakterystycznemu dizajnowi. Rcenzja dotyczy nowego modelu SR25. Być może już wiesz, że nie piszę recenzji z testów, jak zawodowi recenzenci. Zanim opiszę jakieś urządzenie, najpierw używam go przez kilka miesięcy aby dobrze je poznać. W tym przypadku było inaczej. Dostałem propozycję od dystrybutora Astell&Kern, firmy MIP aby opisać najnowszy model, który pojawi się na stronie producenta. Z ciekawości zgodziłem się ale czasu było mało więc odłożyłem wszystko, co czeka w kolejce na recenzję i cały wolny czas poświęciłem na słuchanie muzyki z SR25. Po trzech tygodniach poznałem je w miarę dobrze i teraz możesz przeczytać co myślę o jego możliwościach.

Read more

GUSTARD A20H - uniwersalny

GUSTARD A20H - uniwersalny1. GUSTARD A20H – wstęp

GUSTARD to chińska firma. W Polsce nie jest znana ponieważ nie ma dystrybutora. Wypatrzyłem jej urządzenia przypadkowo na ebay. Wygląd, budowa wewnętrzna i parametry zaciekawiły mnie tak bardzo, że postanowiłem zapoznać się z tymi zabawkami. Na początek wybrałem model A20H, który łączy w jednej obudowie przetwornik C/A, przedwzmacniacz liniowy i wzmacniacz słuchawkowy. GUSTARD produkuje także przetworniki, jednocześnie modele na kościach AKM i Sabre, wzmacniacz słuchawkowy, a ostanio pojawił się w ofercie także samodzielny przedwzmacniacz linowy. Wszystkie urządzenia są zbalansowane.

Read more

FiiO M11 Pro - mały wielki DAP

FiiO M11 Pro - mały wielki DAP
1 FiiO M11 Pro – wstęp

Mam system odsłuchowy do słuchawek w salonie i sypialni więc mogę słuchać gdzie mi wygodnie. Mimo to od pewnego czasu zastanawiałem się nad zakupem przenośnego grajka zwanego DAP. Od czasu do czasu słuchałem przy użyciu mojego telefonu ale…to nie DAP. Większość znanych mi modeli wyższej klasy jest bardzo droga, a do tego nie umożliwia słuchania muzyki z serwisu Tidal. Pojawił się w zeszłym roku model Kann Cube firmy Astell&Kern, który obsługuje serwisy strumieniowe ale ma wielkość małej cegły i jej wagę więc też go pominąłem. Nagle zobaczyłem w sieci nowy model FiiO M11 Pro, który okazał się być idealny dla mnie. Dlaczego? Czytaj recenzję…

Read more